Блог

Полезные материалы от Радужного Мира касательно организации праздников

организация Дня рождения

Все статьи

Детский День Рождения
Як вибрати батут?

Батут улюблена розвага дітей та навіть дорослих. При чому зовсім різного віку, як і для дворічних малюків, так і для підлітків. Адже що може бути краще за активні розваги в парку? Як то кажуть: «Дітям щастя, а батькам півгодини спокою».

Читать
Детский День рождения
VIP свято «під ключ»

Щоб створити на заході бажану атмосферу, необхідно врахувати масу деталей. Якщо Ви хочете відпочивати з гостями під час свята - тоді довіряйте організацію дитячих свят під ключ професіоналам. Вони вирішать всі організаційні питання, і вам не доведеться переживати про те, вийде бажаний результат чи ні.

Читать
сладкая вата
Як зробити солодку вату?

Солодка вата, улюблене частування для дітей уже багато років. Тому такі солодощі на будь-якому святі і навіть просто вдома стають цвяхом програми. Але чи можна зробити цукрову вату самому та порадувати свою дитину?

Так, справді можна. Звичайно, не факт, що результат вийде таким самим, як зі спеціальним обладнанням.

Читать
Оформление праздника
Як оформити кульками дитяче свято?

Як прикрашати дитяче свято кульками, питання, яке ми нерідко чуємо від батьків, вихователів чи організаторів дитячих свят. Адже це яскраве, дитяче та при цьому бюджетне оформлення свята для дітей.

Але як краще прикрасити, щоби загальний дизайн свята не зіпсувався, а навпаки? Для цього ми розповімо Вам кілька ідей, які допоможуть зробити свято чарівним та красивим! Головне не забувати, що оформлення з душею додає «родзинку».

Читать
Як зробити дитячий кенді-бар?

Кенді-бар – традиція на дитячих і не лише святах, яка прийшла до нас із Європи та Америки. І все частіше оформлення солодкого столу для різноманітних заходів відбувається в такому форматі.

Candy Bar – це не просто солодкий стіл. Його можна назвати навіть частиною оформлення. Кенді-бар починати варто відразу, як тільки діти прийшли на захід.

Читать

Блог